Gdzie kupić

Szanowni Państwo,
znajdziecie Państwo tutaj punkty sprzedaży produktów marki WFM Kuchnie.

Prosimy wybrać województwo, a następnie miejscowość. Lokalizacje i dane teleadresowe salonów firmowych oraz przedstawicieli wyświetlą się poniżej.

Kraj
Województwo
Miasto

Dane teleadresowe punktów sprzedaży

SALON WFM - Kuchnie Katowice

Katowice
ul. Chorzowska 108
tel.: 32 258 10 25; 605 333 929

więcej »

Vena

Katowice
ul. Gliwicka 95, 40-854
tel.: 32 604 28 54, 600 785 997

więcej »

Meble kuchenne i kuchnie na wymiar - Katowice

Masz za małą kuchnię? Spokojnie, większość z nas ma ten sam problem. Mamy dla Ciebie kilka rad, jak wybrać odpowiednie meble kuchenne Katowice i jak je ustawić. Dlaczego warto dokładnie przemyśleć remont? Większość ekspertów twierdzi, że w ergonomicznie zaaranżowanej kuchni czas przygotowywania posiłków możemy skrócić nawet o 60%. Meble kuchenne z Katowic warto ustawić w tzw. trójkąt roboczy: kuchenka, lodówka i zlewozmywak powinny tworzyć wierzchołki tego trójkąta. Pozwoli to zmniejszyć kroków, jakie musisz pokonywać w czasie codziennych czynności.

Planując remont warto wybrać meble kuchenne na wymiar w Katowicach. Dzięki temu będziesz mógł wybrać odpowiednie wymiary oraz model, bez konieczności kompromisów.  

Niezależnie czy kupujesz jednak gotowe meble czy kuchnie na wymiar Katowice pamiętaj, aby stworzyć osobne strefy: strefę zapasów, przechowywania, zmywania, przygotowywania i gotowania/pieczenia. Dzięki zachowaniu takiego podziału kuchnie w Katowicach mogą być bardziej funkcjonalne.

Najważniejsze jest jednak, aby kuchnia pasowała do Twojego stylu życia. Jeśli niemal nie gotujesz, być może nie potrzebujesz wielu szafek. Jeśli jesteś bardzo wysoki, wybierz kuchnie na wymiar Katowice z odpowiednio wysokim blatem.

Porozmawiaj z projektantem
68 347 56 27

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania