Gdzie kupić

Szanowni Państwo,
znajdziecie Państwo tutaj punkty sprzedaży produktów marki WFM Kuchnie.

Prosimy wybrać województwo, a następnie miejscowość. Lokalizacje i dane teleadresowe salonów firmowych oraz przedstawicieli wyświetlą się poniżej.

Kraj
Województwo
Miasto

Dane teleadresowe punktów sprzedaży

MHM KUCHNIE

Gdańsk
ul. Grunwaldzka 489, 80-309
tel.: 669 001 778, 605 837 344

więcej »

Meble kuchenne i kuchnie na wymiar - Gdańsk

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kuchnie gdańsk musiały być przede wszystkim funkcjonalne, dziś mogą być jednocześnie wygodne i ładne. Designerzy i projektanci mebli ciągle tworzą nowe rozwiązania, które ułatwiają życie domownikom. 

Standardem są już kuchnie na wymiar gdańsk. Takie meble kuchenne z gdańska dają niesamowitą możliwość kastomizacji rozwiązań. Możesz wybrać dowolne fronty, uchwyty, możesz zamówić dowolną wysokość lub głębokość szafek.

Nowoczesne kuchnie w gdańsku często bywają dodatkowo wyposażone w zlewy, które przejmują po troszę funkcję blatu. Oprócz mycia i płukania, można go wykorzystywać do krojenia i tarcia. Ponadto niektóre zlewy mają młynek, który pozwala na pozbycie się organicznych resztek produktów spożywczych. Jeśli dysponujesz większym budżetem, zwróć też uwagę na baterie z wyciąganym prysznicem.

Niezależnie czy wybierzesz gotowe kuchnie gdańsk, czy meble kuchenne na wymiar w gdańsku staraj się zachować wzorcowy ciąg roboczy: lodówka, zlewozmywak, płyta kuchenna i na końcu stół. W tej kolejności ustaw najważniejsze sprzęty AGD. Jeśli to niemożliwe, nie przejmuj się. Pamiętaj, że najważniejsza jest wygoda. Wszelkie zasady tworzone przez ekspertów nie są uniwersalne, odpowiednie dla każdego.

Porozmawiaj z projektantem
68 347 56 27

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania