Nota prawna

Nota prawna

Korzystanie z serwisu internetowego www.wfm-kuchnie.pl, zwanego dalej serwisem, podlega poniżej określonym warunkom oraz wszystkim odpowiednim przepisom prawa. Korzystając z zasobów niniejszego serwisu internetowego, akceptuje się bez zastrzeżeń i ograniczeń wszystkie warunki.

Warunki:


Zastrzeżenia wzorów mebli

Wszystkie publikowane w serwisie wzory mebli są własnością Wolsztyńskiej Fabryki Mebli, są zastrzeżone i chronione prawem autorskim. Kopiowanie i powielanie wzorów mebli jest zabronione.

Korzystanie z serwisu
Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Dystrybucja, modyfikacja, przesyłanie lub zmiana zawartości serwisu bez pisemnej zgody Wolsztyńskiej Fabryki Mebli są surowo zabronione.

Przeznaczenie serwisu
Serwis ma charakter wyłącznie ogólnoinformacyjny. Wolsztyńska Fabryka Mebli nie udziela gwarancji co do formy i treści informacji umieszczonych w serwisie, szczególnie w zakresie przydatności informacji dla określonych działań użytkowników serwisu.

Przesyłanie materiałów i poufność informacji
Za wszelkie materiały oraz informacje przesłane do Wolsztyńskiej Fabryki Mebli przez internet Wolsztyńska Fabryka Mebli nie ponosi odpowiedzialności. Informacje oraz materiały, które zostały wysłane do Wolsztyńskiej Fabryki Mebli przez internet, nie są traktowane jako poufne i nie podlegają ochronie prawnej.

Wszelkie materiały i informacje przekazywane lub wysłane do Wolsztyńskiej Fabryki Mebli przez internet stają się własnością Wolsztyńskiej Fabryki Mebli lub jej oddziałów, mogą zostać wykorzystane w dowolnym celu, włączając w to bez ograniczenia reprodukcję, odtwarzanie, ujawnianie, publikowanie, transmitowanie i wysyłanie.

Zabrania się wysyłania i publikacji materiałów niezgodnych z prawem.

Dane osobowe
Dane osobowe, takie jak nazwisko, adres, numer telefonu i adres poczty elektronicznej, przesłane do Wolsztyńskiej Fabryki Mebli będą chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Prawa autorskie
Wszystkie materiały publikowane w serwisie chronione są prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody Wolsztyńskiej Fabryki Mebli. Wolsztyńska Fabryka Mebli wyraża zgodę na przeglądanie oraz drukowanie fragmentów serwisu wyłącznie dla użytku osobistego.

Wykorzystanie jakiegokolwiek fragmentu serwisu w celach innych niż użytek osobisty wymaga pisemnej zgody Wolsztyńskiej Fabryki Mebli.

Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania