Nowe trendy w projektowaniu kuchni. Spotkanie z architektami w Olsztynie

W dniu 12.04.2018 roku odbyło się spotkanie z architektami i projektantami. Tematem spotkania był trend imperfection, który jest obecnie często stosowany w projektowaniu kuchni. W czasie spotkania został dokładnie omówiony ten trend a także w czasie dyskusji można było zapoznać się z przykładowymi produktami marki WFM KUCHNIE, które odpowiadają temu trendowi.

Czym jest trend imperfection? Indywidualizm w designie oznacza unikalność. Przecież niedoskonałość (imperfection) to praca w trakcie. Wizualną cechą kolekcji w tym stylu jest efekt niedokończenia lub z dużą ilością wad wykończenia, który kiedyś byłby odrzucony jako niedoskonały. Produkty mogą wydawać się wykonanymi w prymitywny sposób lub uszkodzone. W meblach kuchennych to będą to okleiny naturalne z sękami, spękaniami, szorstkie, szczotkowane, jakby niedokończone. W tym trendzie docenia się sęki. Może to być surowa stal z widocznymi spawami użyta jako konstrukcja regałów czy stołów. Mogą to także być materiały odwzorowujące zardzewiałą blachę, powierzchnie betonowe spotykane wcześniej tylko w stylu industrialnym.

Bardzo dziękujemy za Państwa obecność. Miło było spotkać się i wspólnie zastanowić nad aktualnymi trendami w projektowaniu kuchni.

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania