WFM KUCHNIE i Szynaka Meble na targach Warsaw Home Expo w Nadarzynie

Regionalne święto designu
W dniach 6-8.10.2017 odbyły się targi Warsaw Home Expo. Było to regionalne święto designu. Dzięki atrakcyjnemu programowi i bliskości Warszawy było ciekawym wydarzeniem, które zostało zauważone przez wielu projektantów, architektów i osoby zainteresowane designem. Główną zaletą wydarzenia było zaprezentowanie na wspólnej przestrzeni wielu różnych podejść do projektowania. Wydarzenie było wzbogacone o wykłady i panele dyskusyjne związane z designem i projektowaniem wnętrz i mebli.

Kuchnia w połączeniu z częścią mieszkaniową
W czasie targów były również obecne marki: WFM KUCHNIE i Szynaka Meble, które zaproponowały nowe połączenie kuchni z częścią mieszkaniową. Coraz większa zmienność naszego życia powoduje, że ta zmieniają się style życia i role pomieszczeń, co znajduje również odzwierciedlenie w podejściu do kuchni, jako przestrzeni wielofunkcyjnej stanowiącej harmonijne połączenie z częścią mieszkaniową domu. Takie podejście spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy docenili efekt synergii w postaci jednej kompleksowej oferty na meble dla całego mieszkania. Projektanci starali się udzielić jak największej liczby porad wszystkim, którzy szukają ciekawych pomysłów na urządzenie kuchni i mieszkania.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Wszystkich zainteresowanych zakupem kuchni lub mebli mieszkaniowych zapraszamy do kontaktu z salonem, z którego projektanci stanowili obsługę stoiska.

Kontakt do salonu:
Salon WFM KUCHNIE w Warszawie
ul. Malborska 45
03-286 Warszawa
tel.: 605 255 107, 22 331 17 63
e-mail: warszawa@wfm-kuchnie.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 10:00-21:00
niedziela: 10:00-18:00

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania