Przestronna wyspa - aranżacja Cornice dąb jasny szary

Program CORNICE dąb jasny szary
Projekt p. Danuta Jarzynka

Przestronna i funkcjonalna
Kuchnia dla rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Potrzebują kuchni, w której jest dużo miejsca do gotowania, pieczenia oraz wspólnego spożywania posiłków. Jedzą przy stole i rozmawiają. Dzieci chętnie pomagają przy przygotowywaniu posiłków. Kuchnia jest miejscem, gdzie cała rodzina chętnie spędza czas – jest sercem tego domu. Tam dzieci opowiadają o tym, co się wydarzyło w szkole i co mają zadane do domu a rodzice mogą również czasem popracować w kuchni. Rodzina preferuje prosty styl kuchni w biało-czarnym zestawieniu uzupełniony o naturalne akcenty. Uwielbiają książki, które czyta każdy członek rodziny, co powoduje, że książki muszą być obecne w całym domu.

WFM_KUCHNIE_program_cornice(1)

WFM_KUCHNIE_program_cornice_uchwyt

WFM_KUCHNIE_uchwyt

WFM_KUCHNIE_szuflada_szklo_antracyt

Indywidualizm
Program CORNICE o froncie wykończonym fornirem dębowym w kolorze dąb jasny o wąskiej i nowoczesnej ramce i kontrastujący czarny uchwyt o subtelnym kształcie dobrze się uzupełniają. Czarne szuflady z ekskluzywnym szkłem antracyt oraz podświetlane regały uwypuklają indywidualizm użytkowników tej kuchni. Każdy element kuchni ma nie tylko walor funkcjonalny ale także dekoracyjny.

WFM_KUCHNIE_wyspa_kuchenna

WFM_KUCHNIE_wyspa_w_kuchni

Przestronna wyspa
Duża wyspa kuchenna uzupełniona o blat roboczy z płytą grzejną i zlewozmywakiem umożliwia szybkie i komfortowe przygotowywanie nawet bardzo złożonych posiłków. Układ wyspowy w kuchni gwarantuje komfort dla wszystkich domowników oraz sprzyja integracji wszystkich domowników. Blat w kolorze jasnego dębu uzupełnia przestrzeń do gotowania o miejsce do spożywania posiłków, wypoczynku lub codziennej pracy. Linia wyspy optycznie i funkcjonalnie oddziela przestrzeń salonu od przestrzeni roboczej, w której przygotowywane są posiłki. Podczas pracy na kuchennej wyspie mamy swobodny kontakt z osobami przebywającymi w salonie czy jadalni. Oczekując na posiłek w salonie można mieć cały czas w zasięgu wzroku to, co się dzieje na płycie czy w piekarniku. To rozwiązanie może okazać się bardzo przydatne kiedy przyjmujemy gości, a w piekarniku znajduje się wykwintne danie, którego trzeba doglądać, aby osiągnęło właściwą temperaturę i zostało serwowane wprost po wyjęciu z piekarnika.

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania