Nowa rola kuchni - aranżacja Calma biały mat

WFM KUCHNIE CALMA biały mat
Autor projektu: Luca Tormena

Nowa rola kuchni
Kuchnia jako centrum domu. Jasne kolory kuchni podkreślają wielkość pomieszczenia. Otwarcie kuchni na living room stanowi naturalną przestrzeń codziennej aktywności dla domowników. Taki układ kuchni sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu. To ważny walor integrujący dla rodziców i dzieci. W tym przypadku kuchnia, to także miejsce, w którym można przyjmować gości a także pracować w domu. Dzięki temu zyskujemy wielofunkcyjne pomieszczenie dla całej rodziny. Duży stół umożliwia wspólne spożywanie posiłków i pełni rolę biurka do codziennej pracy w domu. Dzięki dodatkom oraz odpowiedniemu skomponowaniu układu kuchni zyskujemy prawdziwie wielofunkcyjną przestrzeń.

WFM_KUCHNIE_CALMA_BIALY_MAT
System bezuchwytowy
Zastosowany system bezuchwytowy podkreśla walory frontów mebli. To rozwiązanie warto zastosować, gdy zależy nam na niezakłóconej niczym linii ekspozycji frontów naszych szafek. Rozwiązanie zalecane dla osób, które lubią minimalizm. System bezuchwytowy zapewnia komfort otwierania bez zastosowania klasycznych uchwytów. System bezuchwytowy oraz zastosowany lakier biały mat podkreślają nowoczesny styl kuchni.

WFM_KUCHNIE_system_bezuchwytowy

WFM_KUCHNIE_system_bezuchwytowy

 

Akwaria
Podświetlone witryny z ramką aluminiową i ekskluzywnym szkłem barwionym to doskonałe miejsce na przechowywanie domowego szkła i porcelany oraz innych drobnych przedmiotów, które chcemy bardziej wyeksponować w kuchni. Gra świateł oraz wyeksponowanie przedmiotów w akwariach powoduje, że zyskują one oprócz cech funkcjonalnych również dodatkowy walor dekoracyjny.

WFM_KUCHNIE_akwaria

WFM_KUCHNIE_akwaria_podswietlenie

 

Industrialny styl
Regały o metalowej konstrukcji z widocznymi spawami nadają konstrukcji industrialnego i autentycznego charakteru. To idealne rozwiązanie, gdy w domu posiadamy dużo książek oraz wiele małych przedmiotów, które mogą stać się również elementem dekoracyjnym. Można je wtedy rozmieścić również w kuchni, gdzie będzie można z nich wygodnie skorzystać. Regał to także dobre miejsce do przechowywania elementów dekoracyjnych: zieleni i różnego rodzaju rzadziej używanych akcesoriów kuchennych. Sposób ich rozmieszczenia zależy tylko od fantazji domownika. Kompozycje można dość często i łatwo zmieniać, co spowoduje, że nasza kuchnia będzie mogła podkreślać indywidualność domowników.

WFM_KUCHNIE_metalowe_regaly

WFMKUCHNIE_matalowy_regal

 

Duży, uniwersalny stół
Centralne miejsce w kuchni służące wspólnemu spędzaniu czasu, spożywaniu posiłków, spotkań z przyjaciółmi oraz pracy w domu. Adaptowany w zależności o potrzeb i bieżącego zastosowania. Stabilna konstrukcja i naturalne materiały zapewniają komfort korzystania w każdej z tych sytuacji.

WFM_KUCHNIE_CALMA

 

Wszystko w zasięgu ręki i odpowiednie światło
Blat stołu, półki, regały oraz relingi w niszy międzyszafkowej, aby wszystko było pod ręką. Relingi mogą posłużyć jako praktyczne wieszaki albo półki, na których umieścimy sporo drobiazgów, których nie powinniśmy przechowywać w szufladach. Stosując relingi możemy zaplanować położenie wszystkich elementów, niezbędnych do codziennego stosowania w kuchni. Zastosowane oświetlenie meblowe robocze do prac w kuchni jak i dekoracyjne ze zmienną barwą światła, żeby uzyskać odpowiedni nastrój pomieszczenia.

WFM_KUCHNIE_relingi

 

Praktyczne rozwiązania do codziennych prac
Dzisiaj kuchnia obfituje w elektronikę i drobny sprzęt usprawniający pracę. Aby swobodnie korzystać z urządzeń elektrycznych i elektroniki możemy zastosować praktyczny wysuwany power port w blacie z  gniazdem elektrycznym oraz z gniazdem USB. Możemy również korzystać z umieszczonej w szufladzie krajalnicy, czy wagi spożywczej także schowanej w szufladzie. Dzięki umieszczeniu tych urządzeń w szufladach nie tracimy cennej przestrzeni roboczej blatu. Warto również zastosować ceramiczny pojemnik na pieczywo, który pozwala dłużej utrzymać świeżość pieczywa.

WFM_KUCHNIE_port_usb

WFM_KUCHNIE_krajalnica

WFM_KUCHNIE_waga_w_szufladzie

WFM_KUCHNIE_pojemnik_na_pieczywo

 

Łatwe otwieranie
Specjalny uchwyt na  lewej stronie drzwi lodówki ułatwia jej otwieranie i pasuje do systemu bezuchwytowego zastosowanego w kuchni. Drewniany wkład na sztućce w szufladzie porządkuje wszystkie elementy w szufladzie. Ekskluzywne szkło zastosowane w bokach szuflad pełni funkcję dekoracyjną. W szufladzie z wysokim frontem zastosowano funkcjonalny i wygodny system otwierania poszczególnych elementów szuflady, aby był do nich dogodny dostęp.

WFM_KUCHNIE_otwieranie_lodowki

WFM_KUCHNIE_szuflada_wklad

WFM_KUCHNIE_szuflada_na_garnki

WFM_KUCHNIE_podwojna_szuflada

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania