Akademia WFM KUCHNIE w Mortęgach 2017.06.13

O przyszłości kuchni i salonów mebli kuchennych w transformującym się świecie
W dniu 13.06.2017 odbyła się Akademia WFM KUCHNIE skierowana do największych dystrybutorów marki WFM KUCHNIE w Polsce. W czasie wydarzenia poruszane były kwestie wyzwań jakie stoją przed sprzedażą mebli kuchennych w związku z pojawiającymi się trendami socjo-kulturowymi. Jaka będzie rola kuchni domowej w przyszłości? Jeżeli w ogóle? Jak stworzyć innowacyjny koncept salonu mebli kuchennych jako miejsca, które dla konsumenta ma zupełnie inne znaczenie niż tradycyjnie rozumiany salon meblowy?

Teraźniejszość tworzy wartości, dzięki którym przyszłość może zaistnieć...
Mottem Akademii było stwierdzenie: „Teraźniejszość tworzy wartości, dzięki którym przyszłość może zaistnieć a przyszłość wskazuje strategiczne kierunki i nowe możliwości. Musimy patrzeć na jedno i drugie w celu optymalizacji drogi do sukcesu i znaleźć równowagę pomiędzy myśleniem o teraźniejszości i przyszłości.”

Wizja salonu i narzędzi do obsługi klienta w obliczu nowych trendów
Odpowiedzi na te trendy prelegenci szukali między innymi w wizji salonu WFM KUCHNIE oraz narzędziach internetowych wspierających obsługę klienta. Omawiana była również kwestia szafek kuchennych  rastra 130 –  jakie korzyści wynikają ze stosowania rastra i jakie możliwości daje projektantom. Gościem specjalnym wydarzenia był włoski designer Maurizio Burrato, który omawiał różne strategie jakie przyjmują firmy w obliczu zmienności i nowych trendów w designie i kulturze.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i partnerom za swój czas i twórczą atmosferę, dzięki której mogliśmy wspólnie szukać odpowiedniej dla zmiennego świata wizji salonu mebli kuchennych.

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania