Nowy salon WFM KUCHNIE w Gdańsku

Nowy salon marki WFM KUCHNIE w Gdańsku
Miło nam poinformować, że od 1.07.2017 nastąpiło oficjalne otwarcie nowego salonu sprzedaży w Gdańsku. Sklep mieści się w Galerii "City Meble" położonej przy głównym szlaku komunikacyjnym miasta przy Al. Grunwaldzkiej 211 w Gdańsku. Nowy salon sprzedaży odpowiada założeniom nowej wizji salonu marki WFM KUCHNIE, który dla klienta ma być miejscem, w którym można spotkać się z projektantami i architektami, zasięgnąć porady, zapoznać się z aktualnymi trendami wzorniczymi w zakresie mebli kuchennych oraz wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

WFM_KUCHNIE_CITY_MEBLE

Strefa inspiracji
Dodatkowym plusem położenia salonu sprzedaży WFM KUCHNIE jest znajdująca się na piętrze Strefa Inspiracji - przestrzeń coworkingowa, pomyślana jako strefa twórcza przeznaczona dla architektów i projektantów a także miejsce wydarzeń cyklicznych, warsztatów i spotkań biznesowych. Przestrzeń handlowa i Strefa Inspiracji w sposób naturalny uzupełniają się tak, by praca koncepcyjna nad projektem wnętrza łatwo i szybko znalazła swoje oparcie w realnej ofercie sklepów.

Strefa ekspozycyjna i projektowa salonu WFM KUCHNIE
Salon WFM KUCHNIE składa się z dwóch stref: ekspozycyjnej i projektowej. Podział na strefy pomoże klientom zobaczyć realizacje, które mogą ich zainspirować a strefa projektowa będzie przestrzenią, w której będzie następowała współpraca pomiędzy klientem a projektantem.


Przestrzeń dla dzieci
W salonie jest również specjalnie zaaranżowana przestrzeń dla dzieci, która pozwoli klientom z dziećmi miło i w rodzinnej atmosferze spędzić czas w nowym salonie.

 

Dane kontaktowe do salonu.

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania