Relacja z Akademii Funkcjonalna Kuchnia w Gdańsku 20.04.2017

W dniu 20 kwietnia 2017 roku w Gdańsku odbyła się druga edycja  Akademii Funkcjonalna Kuchnia, który jest projektem edukacyjnym skierowanym do architektów i projektantów wnętrz. W czasie Akademii były poruszane kwestie istotne z punktu widzenia projektowania i ponownego umieszczenia człowieka w centrum procesu projektowego. Uczestnicy Akademii mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie projektowania kuchni oraz poznać wagę empatii w projektowaniu kuchni.

Praca designera to „zmienianie potrzeby w popyt”. Aby odnieść sukces musimy ponownie umieścić człowieka w centrum opowieści. Empatia jest po to, żeby podczas procesu kreacji nie tracić go z oczu. Problem leży w tym, że ludzie nie są świadomi jakie są ich potrzeby. Prawdziwym zadaniem projektanta jest pomaganie ludziom w wyrażaniu ukrytych potrzeb. Czuję więc jestem. Sensualność to odbieranie bodźców przy pomocy zmysłów. A gdzie jak nie w kuchni tych bodźców jest najwięcej.

W Akademii wzięło udział ponad 30 projektantów z Gdańska i okolic. Bardzo dziękujęmy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie w czasie zajęć.

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania