Gotowanie z gwiazdami w Sopocie

W lipcu marka WFM KUCHNIE była partnerem festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2016. W ramach festiwalu wspólnie zorganizowaliśmy wydarzenie idealnie wpisujące się w okres wakacji i odpoczynku, czyli: „Gotowanie z gwiazdami”. Zaproponowana formuła spotkania oparta była na przygotowywaniu przy publiczności wybranych potraw przez zespół złożony z profesjonalnego kucharza i gwiazd polskiego kina. Przygotowane potrawy były później poddawane degustacji wśród publiczności.

W trzech edycjach  wydarzenia wzięło udział łącznie kilkaset osób, które miały okazję spróbować wybranych potraw. Gospodarzem każdego spotkania był znany kucharz Tomasz Jakubiak wraz z zaproszonymi gwiazdami: Vieniem, Antonim Królikowskim, Romanem Paszke oraz Katarzyną Glinką. W czasie spotkań Tomasz Jakubiak  dzielił się wieloma ciekawostkami na temat gotowania.

Publiczności serwowane były między innymi: makaron z bakłażanem i orzechami, piklowane ogórki z marynowanym łososiem, małże z mlekiem kokosowym, beza z owocami i kremem waniliowym. Publiczność była zachwycona smakiem ale i sposobem podania potraw. Podczas spotkania można było się zrelaksować na wygodnych leżakach i poczytać magazyn lifestylowy „O KUCHNI OD KUCHNI”.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i udział.

 

 

Gotowanie_z_gwiazdami_w_Sopocie

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania