Marka WFM KUCHNIE partnerem Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2016

9. edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane startuje 1 lipca. Po raz pierwszy marka WFM KUCHNIE została partnerem kina. Codziennie przez 62 dni wakacji, aż do końca sierpnia, w letnich kinach w Sopocie i Zakopanem odbywać będą się bezpłatne projekcje filmowe. Plenerowe projekcje zawitają do Giżycka. W tegorocznym programie znalazły się tytuły docenione na najważniejszych międzynarodowych festiwalach oraz największe produkcje z całego świata. Do tej pory, podczas ośmiu edycji, festiwalowe filmy obejrzało ponad 800 tysięcy widzów, podczas 2 821 seansów.


Codziennie, na olbrzymich ekranach kinowych ustawionych na sopockim Molo i przy zakopiańskich Krupówkach, widzowie będą oglądać filmy siedząc wygodnie na góralskich ławach i leżakach plażowych. Festiwalowe projekcje filmowe ponownie dotrą w tym roku nad morze, w góry i … na Mazury. Dodatkowo w każdą środę i czwartek wakacji, komfortowe kino letnie będzie działać przy odnowionej Ekomarinie w Giżycku nad jeziorem Niegocin.

Na tegoroczny repertuar festiwalu składa się kilkadziesiąt wyselekcjonowanych filmów z całego świata, które jak co roku, zostały podzielone na interesujące dni tematyczne.

Szczegółowy repertuar festiwalu, dostępny będzie na stronie internetowej www.orangekinoletnie.wp.pl

oraz w bezpłatnej aplikacji Orange Kino Letnie na smartfony, przez które można również głosować w plebiscycie publiczności na najlepszy film festiwalu.

 

Na gości festiwalu w Sopocie czeka kawiarnia festiwalowa „Koło Molo” przy słynnej fontannie. To właśnie tam można spotkać gwiazdy filmowe odwiedzające festiwal oraz dowiedzieć się wszelkich szczegółów o seansach filmowych i festiwalowych atrakcjach. W kawiarni stanie wyspa kuchenne WFM KUCHNIE, która będzie centrum wydarzeń, jakie będą miały miejsce w kawiarni. Planowane są specjalne pokazy gotowania gwiazd filmowych ze znanymi kucharzami.

 

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny. W Sopocie potrzebny jest jedynie bilet wstępu na Molo.

 

« wróć do listy
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania