Elementy kuchni

Szafki raster 130

Symbol: X mniejsze od G

Spłycenie korpusu. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: 320X większe od G

Pogłębienie korpusu o maksymalnie 320 mm. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: 560X większe od G

Pogłębienie korpusu o maksymalnie 560 mm. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: X mniejsze od S

Zmiejszenie szerokości szafki. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: 100X większe od S

Zwiększenie szerokości szafki o maksymalnie 100 mm. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: 300X większe od S

Zwiększenie szerokości szafki o maksymalnie 300 mm. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: X mniejsze od W

Zmniejszenie wysokości szafki. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: 100X większe od W

Zwiekszenie wysokości szafki o maksymalnie 100 mm. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.

Symbol: 300X większe od W

Zwiększenie wysokości szafki o maksymalnie 300 mm. Dopłaty dotyczą tylko operacji na prostopadłościennych safkach przy założeniu, że okucia i konstrukcja nie ulegają zmianie w stosunku do szafki standardowej. Jeżeli występuje konieczność zmiany okuć, do dopłaty za zmianę wymairu doliczana jest indywidualnie różnica w cenie okuć. W przypadku zmiany konstrukcji - wycena indywidualna.


zamknijzamknij
Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania