Cechy produktu

Wzornictwo

Nasze wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie.
Jesteśmy prekursorem w kraju we wdrażaniu nowych wzorów i kolorów.

Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów rzutujących na ekskluzywne wzornictwo naszych kuchni. Wychodzimy z nowatorskimi propozycjami kolorów i wzorów, które nie były do tej pory stosowane, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej wyróżniać się na tle konkurencji. Każda nowa kolekcja wzornicza konsultowana jest z certyfikowanymi projektantami co sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom realnych użytkowników kuchni i dopasowujemy się do rynku, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera.

Kuchnia otwarta
Kuchnia otwarta

Otwarta kuchnia powinna harmonizować z przylegającą częścią mieszkania pod względem koloru, materiału i stylu. A jak to uczynić lepiej jeżeli nie meblami z tego samego systemu.

W nowoczesnym koncepcie wnętrza trudno jest wyznaczyć wyraźną linię podziału pomiędzy kuchnią a salonem. Umeblowanie tych pomieszczeń łączy się „bezszwowo”, co oznacza, że szafki kuchenne mogą być wykorzystywane również do umeblowania przylegającego do kuchni pokoju dziennego.

Klasyka w luksusie
Klasyka w luksusie

Perła o nieregularnych kształtach i bogactwo ozdób, czyli kuchnia barokowa.

Unikatowy naturalny kamień
Unikatowy naturalny kamień

Naturalny rysunek skały metamorficznej o niepowtarzalnym wzorze i fakturze oraz zmienności koloru innowacyjnie wykorzystany na frontach.

Dąb bordolino szary
Dąb bordolino szary

Współczesne wzornictwo potrzebuje naturalnych akcentów. W dekoracji wnętrz trend w kierunku naturalności zajmuje ważne miejsce. W rezultacie po raz kolejny wzrasta zainteresowanie dekorami drewnianymi. W szczególności popularne są dekory wyglądające autentycznie – nawet jeżeli jest to materiał drukowany, powinien wyglądać jak wzięty z natury. 

Dąb naturalny brązowy
Dąb naturalny brązowy

Dąb naturalny brązowy jest przykładem fascynacji naturą z całą jej autentycznością. Najbardziej naturalne elementy, jak wyraziste pory, pęknięcia i słoje wykorzystywane są celowo, aby uzyskać niezwykły efekt kontrastu z gładkimi wzorami meblowymi. Niepowtarzalne wrażenie robi surowy charakter wzoru. Dekor wydaje się niedokończony, szorstki, chropowaty. Możemy zaobserwować wizualne odwzorowanie śladów cięć piły, co nadaje efekt głębi i autentyczności, podobnie jak struktura imitująca pory drewna, zarówno na powierzchni laminatu oraz na obrzeżu. Dekor ten wygląda niezwykle zarówno w połączeniu kontrastowym z wyrazistą kolorystyką nowoczesnych elementów, jak również ze wzornictwem jak najbardziej naturalnym, np. szarością i surowością kamieni.

Autentyzm
Autentyzm

W niepewnych czasach szukamy bezpieczeństwa w dobrze nam znanych wartościach. Na tym podłożu wyrósł nowy trend – autentyzm.

Cechuje go naturalność, indywidualność i charakter. Stąd wyraźne rysunki drewna z widocznie zaznaczonymi kwiatami, ślady po obróbce, promienie.

Dąb nagano w odcieniu cappuccino
Dąb nagano w odcieniu cappuccino

Wyrazisty rysunek dębu nagano w odcieniu cappuccino.

Jesion piaskowy
Jesion piaskowy

Przykładem prawie doskonałej imitacji natury jest dekor jesion piaskowy, który charakteryzuje się bardzo naturalnym rysunkiem drewna i wpisuje się bardzo dobrze w obszar  jasnych, europejskich struktur drewna. Jego rysunek wyróżnia się typowymi dla drewna elementami - wyrazistymi porami i podkreślonym usłojeniem. Autentyczności dodaje mu głęboka struktura imitująca pory drewna, zarówno na powierzchni laminatu, jak i na obrzeżu, dzięki której najlepszym fachowcom z branży trudno odróżnić go od okleiny naturalnej. Dekor może być łączony z szeroką paletą wyrazistych akcentów kolorystycznych, ale również naturalne kolory współgrają doskonale z tym nowym jesionem. 

Dąb tabacco
Dąb tabacco

Odpowiedź na masowe zapotrzebowanie na ciepłe, brązowe kolory drewnopodobne, ale już po epoce wenge.

Indyjska jabłoń
Indyjska jabłoń

Kontynuacja wzoru wyrazistej okleiny tineo (jabłoni indyjskiej) na sąsiadujących frontach to mistrzowskie wykonanie.

Modna okleina dębowa
Modna okleina dębowa

Modna głęboka struktura frontów w wykonaniu luksusowym na nowej generacji okleinie dębowej.

Orzech amerykański
Orzech amerykański

Wyrazistość i bogactwo wzoru orzecha amerykańskiego kontynuowana na sąsiednich frontach i niczym niezakłócona dzięki zastosowaniu systemu bezuchwytowego.

Ponadczasowa biała klasyka
Ponadczasowa biała klasyka

Ponadczasowa biała klasyka.

Niepowtarzalne wzornictwo uchwytów
Niepowtarzalne wzornictwo uchwytów

Możliwość wyróżnienia kuchni uchwytem.

Systemy bezuchwytowe
Systemy bezuchwytowe

Uzyskujemy gładką, czystą, niczym niezakłóconą powierzchnię frontów.

Blaty 12 mm
Blaty 12 mm

Grubość odpowiada aktualnym trendom wzorniczym.

Panele okalające grupę szafek
Panele okalające grupę szafek

Panele okalające służą do otaczania grupy szafek, tak, aby optycznie tworzyły one jedną zwartą bryłę oraz do zamaskowania boków korpusów.

Najnowsze trendy wzornicze
Najnowsze trendy wzornicze

Współpraca z najlepszymi producentami laminatów gwarantuje dostęp do najnowszych trendów wzorniczych. Zastosowane nowoczesne struktury pozwalają doskonale imitować surowce mineralne.

Dizajn wchodzi do wnętrza szafek
Dizajn wchodzi do wnętrza szafek

Ekskluzywne szuflady w wykończeniu stali nierdzewnej.

Szarości
Szarości

Szarości są tematem nie tylko w zimnych kuchniach nowoczesnych, ale wykorzystuje się je do projektowania nowoczesnej klasyki.

Wyraźna tendencja pokazuje, że szarości są tematem nie tylko w zimnych kuchniach nowoczesnych, ale wykorzystuje się ją do projektowania nowoczesnej klasyki. W tradycyjnych frontach ramiakowo-płycinowych, po epoce wybarwień na ciepłe, ciemne i ciężkie  brązy (wenge, orzech, czereśnia, tabacco) i równolegle do ponadczasowej bieli, przyszedł czas na ramiak w kolorach uni, w tym w szarościach, które ożywione ciepłymi i wyrazistymi dekorami drewnianymi dają spektakularny efekt nowatorskich kuchni.

Przenikanie się styli
Przenikanie się styli

Charakterystyczna cecha europejskiego designu obecnej dekady

Naturalne połączenie z pokojem dziennym
Naturalne połączenie z pokojem dziennym

Niska szafka szufladowa z lewej strony kompozycji daje możliwość chwili wytchnienia podczas pracy i powoduje, ze kuchnia naturalnie łączy się z pokojem dziennym

Niska szafka szufladowa z lewej strony kompozycji daje możliwość chwili wytchnienia podczas pracy i powoduje, ze kuchnia naturalnie łączy się z pokojem dziennym

Idealna równowaga i harmonia – blaty
Idealna równowaga i harmonia – blaty

Nowoczesną , chłodną kolorystykę frontów równoważą blaty o wyraźnym wzorze drewna i ciepłej kolorystyce.

Nowe oblicze dębu
Nowe oblicze dębu

Królujący cały czas na rynku mebli kuchennych dąb zmienia się z bardzo wyrazistego, bogatego, wzorzystego w bardziej zachowawczy, spokojny, nienachalny, raczej jasny, aby zrobić miejsce na soczyste kolory uni.

Modny i energetyczny
Modny i energetyczny

Nie jest to już  żółty jasny, słoneczny, ale nadal bardzo energetyczny kolor, który doskonale łączy się z różnymi innymi kolorami występującymi w ofercie, dla przykładu z fornirem kamiennym black line, ożywiając go i dodając mu lekkości.

Nostalgia a nowoczesność
Nostalgia a nowoczesność

Otwartość na ekstrawaganckie rozwiązania, łączące w sobie ponadczasową jakość z miejską nowoczesnością. Stare wartości są na nowo odkrywane, powraca pragnienie bezpieczeństwa. Z drugiej strony na trend ten wpływa wszechobecna swoboda oraz otwartość na nowe idee. Atmosfera domu podkreślana jest poprzez męskie w charakterze kolory i solidne formy meblowe, zaakcentowane metalowymi elementami wykonanymi z miedzi lub stali.

System szuflad INTIVO
System szuflad INTIVO

z indywidualnym dla marki wzorem szkła w boku szuflady wysokiej. Teraz klient może wybrać, czy życzy sobie szufladę białą, czarną czy też szarą, a wybór koloru nie ma wpływu na cenę. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze mebla zyskuje na wyglądzie, a szuflada może być dopasowana kolorystycznie do mebla.

Blaty drewniane olejowane
Blaty drewniane olejowane

z dębu, orzecha, buku i akacji, które mogą stanowić naturalny kontrapunkt do frontów jednokolorowych  lakierowanych, foliowanych czy też z akrylu

Porozmawiaj z projektantem
22 33 11 764

Poniedziałek - sobota w godz. 10:00-21:00

Niedziela w godz. 10:00-18:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania