B2B

DEWELOPERZY

Oferta dla deweloperów
Naszą ofertę dedykujemy także deweloperom i inwestorom.  Marka WFM KUCHNIE wchodząca w skład Grupy Szynaka Meble gwarantuje najwyższy standard i kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy przy projektowaniu oraz realizacji wyposażenia mieszkań oraz domów. Zapewniamy atrakcyjne formy współpracy dla firm deweloperskich, a w przypadku podpisania długoterminowej umowy - bardzo korzystne warunki handlowe. Jako jedna z największych grup polskich producentów mebli korzystamy z efektu synergii i oferujemy zarówno meble kuchenne, mieszkaniowe i tapicerowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe wyposażenie realizowanych mieszkań i domów. Jest to szcególnie atrakcyjna oferta dla deweloperów, którzy otrzymują kompleksowe wsparcie w zakresie projektowania i urządzania realizowanych inwestycji.

 
Kuchnia_CALMA
 

Grupa Szynaka Meble to polski producent mebli posiadający 6 zakładów produkcyjnych, centrum logistyczne i zatrudniający ponad 2500 osób na terenie Polski. Dzięki wielkości i dynamicznemu rozwojowi przedsiębiorstwa jesteśmy stabilnym partnerem dla naszych partnerów biznesowych - stoi za nami zawsze pewny kapitał i co ważne w 100% kapitał polski, firmowany przez nazwisko Szynaka z ponad 60 letnią tradycją produkcji mebli.


Cechujący nas pełen profesjonalizm i wyjątkowa dbałość o szczegóły wykończenia gwarantują naszym Klientom unikalne i niepowtarzalne rozwiązania w ich mieszkaniach. Oferta WFM KUCHNIE i całej Grupy Szynaka Meble jest jedną z najbardziej kompleksowych ofert wykończeniowych dla mieszkań oferowanych na rynku polskim. Zapewniamy nie tylko bardzo szeroki, ale i zróżnicowany wybór doskonałej jakości produktów w przystępnych cenach. Dzięki współpracy z WFM KUCHNIE otrzymacie Państwo pomoc specjalistów przy projektowaniu wnętrza oraz koordynację działań na każdym etapie realizacji inwestycji.

 

Obsługujemy inwestycje deweloperskie, biznesowe oraz publiczne wyposażając:

  •     osiedla mieszkaniowe,
  •     hotele, pensjonaty, domy wczasowe,
  •     szkoły, urzędy, przychodnie, szpitale,
  •     lokale usługowe i centra handlowe,
  •     biura i gabinety

w meble kuchenne, mieszkaniowe (z przeznaczeniem do: sypialni, jadalni, pokoju dziennego, młodzieżowego), biurowe, łazienkowe i sklepowe.

 

Jakie korzyści daje współpraca z WFM KUCHNIE i Grupą Szynaka Meble?

Komfort i bezpieczeństwo realizacji inwestycji
Zapewniamy naszym Klientom dedykowanego opiekuna na cały okres realizacji inwestycji. Przejmujemy na siebie wszelkie odpowiedzialne zadania i obowiązki związane z procesem projektowania i realizacji inwestycji. Gwarantujemy czas realizacji inwestycji i solidność wykonania oferowanych produktów. Dzięki połączeniu doświadczenia i wiedzy specjalistów WFM KUCHNIE otrzymają Państwo produkt skrojony na miarę Państwa potrzeb.  Współpracujemy w zespole, który cechuje szeroki wachlarz umiejętności i kompetencji, doświadczenie oraz otwartość na indywidualne potrzeby każdego Klienta. Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania, jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001. Nowoczesny system pakowania mebli oraz firmowy transport gwarantują bezpieczną dostawę do Klienta oraz minimalizują ryzyko uszkodzeń transportowych.


Sieć dystrybucji na terenie Polski
Dzięki naszej sieci dystrybucji, w skład której wchodzi 5 salonów fabrycznych oraz blisko 80 salonów partnerskich, jesteśmy dostępni dla praktycznie każdego Klienta na terenie Polski. Daje to Państwu możliwość zapoznania się z naszą kompletną ofertą w bardzo krótkim czasie. Nasze salony zatrudniają certyfikowanych projektantów kuchni, którzy gwarantują obsługę Państwa lub Państwa Klientów na najwyższym poziomie. Mamy doskonałe rozeznanie w branży aranżacji całych pomieszczeń jak i obecnie panujących trendach. Klient może być pewny, że w profesjonalnie zaprojektowanej kuchni będzie czuł się dobrze przez kolejnych kilkanaście lat jej użytkowania, a korzystanie z kuchni będzie samą przyjemnością. Bazujemy tylko na sprawdzonych materiałach, technologiach najwyższej jakości i wieloletnim doświadczeniu.


Korzyści finansowe
Od samego początku współpracy przykładamy szczególną uwagę do budżetu realizacji inwestycji. Tak dobieramy ofertę, jaką przedstawiamy naszym Partnerom handlowym, żeby jak najlepiej była dopasowana do jego potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jakie są aktualnie potrzeby konsumentów na lokalnym rynku. W umowie kontraktowej gwarantujemy nienaruszalny budżet realizowanej inwestycji. Dzięki zakupowi zabudowy kuchennej WFM KUCHNIE inwestycja zyskuje na atrakcyjności i staje się bardziej atrakcyjna dla klientów.  

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt
Zapytania dotyczące ofert dla deweloperów prosimy kierować pod adres mailowy: b2b@wfm-kuchnie.pl
 

Dział obsługi inwestycji: tel. 68 347 56 30.

Porozmawiaj z projektantem
68 347 56 27

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania