B2B

ARCHITEKCI I PROJEKTANCI

Zaproszenie do współpracy
Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, biura projektowe oraz wszystkie inne firmy zainteresowane kompleksowym wyposażeniem swoich inwestycji i projektów w meble inspirowane  najmodniejszymi wzorami designu w najlepszej jakości dostępnej na rynku. Proponujemy wyposażenie mieszkań, domów, biurowców, hoteli, apartamentów. Nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Poza wysoką jakością mebli jesteśmy znani z wyjątkowego designu, opartego na aktualnych, światowych trendach.

Projekt wykonawczy - wsparcie na etapie opracowywania projektu
Oferujemy meble kuchenne i mieszkaniowe oraz elementy wyposażenia przeznaczone do wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Projektanci WFM KUCHNIE są w stanie zrealizować projekty wnętrz i wyceny niezbędne do projektu wykonawczego inwestycji. Proponowane rozwiązania są sprawdzonymi na rynku produktami o silnej marce, dobrze kojarzącej się klientom końcowym, co dodatkowo podnosi efekt zadowolenia i może być wartością dodaną przy sprzedaży inwestycji i uzyskiwaniu zysku z realizowanych inwestycji. Na bardzo trudnym i dynamicznie zmieniającym się rynku to może być jeden z elementów decydujących o sukcesie inwestycji.

 


Nasze wzornictwo jest nowoczesne i eleganckie o najwyższych walorach estetycznych. Jesteśmy prekursorem w kraju we wdrażaniu nowych wzorów i kolorystyki. Z pasją śledzimy tendencje rynkowe oraz współpracujemy z markowymi producentami materiałów rzutujących na ekskluzywne wzornictwo naszych kuchni. Wychodzimy z nowatorskimi propozycjami kolorów i wzorów, które są odpowiedzią na aktualne trendy wzornicze i projektowe. Każda nowa kolekcja wzornicza konsultowana jest z projektantami, co sprawia, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom realnych użytkowników kuchni i dopasowujemy się do rynku, dzięki czemu zyskaliśmy pozycję lidera. Będąc częścią największej polskiej grupy meblowej Szynaka Meble korzystamy z efektu synergii i proponujemy oprócz mebli kuchennych również meble mieszkaniowe i tapicerowane, dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna dla inwestorów realizujących inwestycje budowlane.


Zadowolenie klientów wynikające z profesjonalizmu, empatii i funkcjonalności
Nasze salony zatrudniają certyfikowanych i przeszkolonych projektantów kuchni, którzy gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Klienci Państwa inwestycji mogą być pewni, że w profesjonalnie zaprojektowanej kuchni korzystanie z niej przez kolejnych kilkanaście lat i praca w kuchni będzie samą przyjemnością.

  • Posiadamy profesjonalny program do projektowania w trójwymiarze, dzięki któremu nasi projektanci mają możliwość prezentowania Klientom fotorealistycznych projektów. Stworzenie wizualizacji - opartej na wzornictwie i kolorystyce z rzeczywistej oferty firmy - ułatwia wyobrażenie sobie swojej przyszłej kuchni i podjęcie świadomej decyzji. 
  • Bazujemy na materiałach o najwyższej jakości i wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami. 
  • Nasz specjalistyczny i zaawansowany park maszynowy zapewnia najwyższą jakość oraz możliwości rozwoju wolumenu produkcji kuchni.
  • Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania: jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001. 
  • Dbałość o środowisko naturalne jest naszym standardem. Aspekty te uwzględniamy na wszystkich etapach – począwszy od wyboru materiałów i technologii, przez projektowanie i produkcję mebla, aż po recykling odpadów. 
  • Zapewniamy imponującą różnorodność asortymentu: ponad 1000 typów szafek, 29 programów (wzorów frontów), kilkadziesiąt standardowych kolorów frontów oraz lakiery z palety RAL, 10 kolorów korpusów, 50 rodzajów uchwytów, w tym wiele w kilku długościach i rozstawach.

Dlaczego warto zacząć współpracę z WFM KUCHNIE:
• Kompleksowe wsparcie przy opracowywaniu projektu wykonawczego inwestycji w zakresie umeblowania i dodatków obejmujące: projekt, zestawienie elementów oraz wycenę.
• Specjalne warunki współpracy obejmujące również preferencyjne warunki handlowe dla partnerów.
• Projekty wnętrz obejmujące kuchnie i pomieszczenia mieszkalne.
• Sprawdzone na rynku rozwiązania obejmujące aranżacje kuchenne i mieszkaniowe.
• Sieć 4 salonów firmowych i ponad 70 partnerskich na terenie Polski i Europy.

Zapraszamy do współpracy!
W sprawie współpracy prosimy o kontakt pod adres mailowy: b2b@wfm-kuchnie.pl

Dział obsługi inwestycji: tel. 68 347 56 30.

Porozmawiaj z projektantem
68 347 56 27

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Pytania dotyczące użytkowania
i serwisu produktów WFM KUCHNIE
68 347 56 38

Poniedziałek - piątek w godz. 8:00-16:00

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Zapisz swoją wycenę

Po zapisaniu będzie ona dostępna w Moje Konto > Zapisane wyceny

Zapisano
Błąd

Nie zapisałeś wyceny!

Wylogowanie się spowoduje, że dane zostaną utracone.

Zapisz wycenę Wyloguj bez zapisywania